Giriş ücretleri-Biletler

 

Önemli bir değişiklik !!!!

Bu yıl 15. J-Fest 2022 Festivalimizde kapıda bilet satışı yapılmayacaktır. 

Biletlerinizi web sitemizdeki online bilet sekmesinden kartla*** satın alabilirsiniz. (Erken bilet fiyatları 15 Ağustos tarihine kadardır ve sınırlı sayıdadır.)

Dıger bır konu ise karavanları ile katılacak festival katilimcilarinin 1000 tl olan karavan katilim ucretini odemeleri gerektigidir. daha fazla bilgi icin karavan sayfasini ziyaret edebilirsiniz.

Yine de bazı değişmeyen şeyler var.

Mesela hala GÜNLÜK BİLET FİYATLARIMIZ YOKTUR ve haftasonu katılımcıları için bir indirim yapılmamaktadır. Kayıt esnasında, bu konuda ısrarcı olmamanızı rica ederiz.

 

Festival alanında Türk lirası yanı sıra Euro ve Dolar ile de alabileceğiniz, festivale özel para kartları geçerlidir.

***Lütfen Mesafeli Satış Sözleşmesi​, Gizlilik Politikası ve Teslimat- İade koşullarına göz atınız. 

18 Yaşını doldurmamış katılımcılar!

Eğer 18 yaşından küçükseniz, festivalin başladığı günkü fiyatı ödersiniz. (Yine de daha fazla bilgi için konu ile ilgili mail atmak isteyebilirsiniz)

 

Eğer 16 veya 17 yaşındaysanız size bir indirim kuponu gönderebilmemiz için bize mail atmanız gerekmektedir. (26 Eylül 2004 ve öncesi doğanlar)

16 yaşın altındaki katılımcılar festivalimize ücretsiz katılabilirler. (26 Eylül 2006'dan sonra doğanlar)

 

ÖNEMLİ! Eğer 16-18 yaş arasındaysanız ebeveyn onay formu; eğer 16 yaşından küçükseniz ebeveyn onay formu doldurmanızın yanı sıra j-festte size eşlik edecek bir yetişkin gerekmektedir.

Daha detaylı,

Eğer 21 Eylül 2005 tarihinden sonra doğduysanız 16 yaş altı ebeveyn onay formu ve size eşlik edecek bir ebeveyn ile katılmanız zorunludur.
Eğer 21 Eylül 2003 ve 2005 tarihleri arasında doğduysanız 16-17 yaş Ebeveyn onay formu getirmeniz yeterli ve zorunludur.
Yani 16 ila 18 yaş arasında iseniz yanınızda ebeveyn onay formunu getirmeniz zorunludur. Gerekli formun çıktısını alıp yasal velilerinize imzalatmak için bu linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz ve eğer 16 yaşından küçükseniz ebeveyn onay formu yanı sıra sorumluluğunuzu alacak bir yetişkinin de size eşlik etmesi gerekmektedirGerekli formu bu linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

Giriş Ücretine ne dahil?

Festivale giriş ücretleri, kendi çadırınızla konaklama, kamp alanı imkanları (duş ve WC), 24 saat çalışma mekanlarını kullanma, tüm workshoplara katılım ve gösterileri kapsar. Giriş ücretine  yemekler ve bungalowlarda kalış dahil değildir. Bungalowlarda veya ağaç evlerde kalmak isterseniz, gelmeden önce www.sundancecamp.com adresinden Sundance camp ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

J-Fest Kayıt Formu!

Nüfus bilgilerinizi resmi olarak kapıdaki arkadaşlara belirtmeniz gerekmektedir. Yalnızca nüfus cüzdanı, sürücü ehliyeti veya pasaport kabul edilecektir. 

 

 

 

Giriş ücretine; festival süresince kendi çadırınız ile konaklama,  24 saat çalışma mekanlarını kullanma, tüm workshoplara katılım ve gösteriler dahildir!!!