Giriş ücretleri-Biletler

 


  Festival bileti yalnızca kapıda alınmaktadır. Önceden bilet satışı yoktur. Kredi kartı kabul edemediğimiz için de üzgünüz.

GÜNLÜK BİLET FİYATLARIMIZ YOKTUR.  Haftasonu katılımcıları için bir indirim yapılmamaktadır. Kayıt esnasında, bu konuda ısrarcı olmamanızı rica ederiz.

 

Festival alanında Türk lirası yanı sıra Euro ve Dolar ile alabileceğiniz, festivale özel para kartları geçerlidir.

Eğer 18 yaşından küçükseniz, kayıt yaptırdığınız günkü yaşınızın ücretini ödersiniz.

 

Festivale gelmeden önce aşağıdaki kayıt formunu eksiksik doldurup getirmenizi rica ederiz. Ayrıca ücretsiz ön-kayıt formunu doldurursanız, katılımcı sayısını bilmemize ve daha iyi bir festival organize etmemize yardımcı olabilirsiniz

 

ÖNEMLİ! Eğer 16-18 yaş arasındaysanız ebeveyn onay formu; eğer 16 yaşından küçükseniz ebeveyn onay formu doldurmanızın yanı sıra j-festte size eşlik edecek bir yetişkin gerekmektedir.

 

Giriş Ücretine ne dahil?

Festivale giriş ücretleri, kendi çadırınızla konaklama, kamp alanı imkanları (duş ve WC), 24 saat çalışma mekanlarını kullanma, tüm workshoplara katılım ve gösterileri kapsar. Giriş ücretine  yemekler ve bungalowlarda kalış dahil değildir. Bungalowlarda veya ağaç evlerde kalmak isterseniz, gelmeden önce www.sundancecamp.com adresinden Sundance camp ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

J-Fest Kayıt Formu!

Bu yıl nüfus bilgilerinizi resmi olarak kapıdaki arkadaşlara belirtmeniz gerekmektedir. Yalnızca nüfus cüzdanı, sürücü ehliyeti veya pasaport kabul edilecektir. 

 
18 Yaşını doldurmamış katılımcılar!
Eğer 21 Eylül 2005 tarihinden sonra doğduysanız 16 yaş ve altı ebeveyn onay formu ve size eşlik edecek bir ebeveyn ile katılmanız zorunludur.
Eğer 21 Eylül 2003 ve 2005 tarihleri arasında doğduysanız 16-17 yaş Ebeveyn onay formu getirmeniz yeterli ve zorunludur.
Yani 16 ila 18 yaş arasında iseniz yanınızda ebeveyn onay formunu getirmeniz zorunludur. Gerekli formu bu linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz ve eğer 16 yaşından küçükseniz ebeveyn onay formu yanı sıra sorumluluğunuzu alacak bir yetişkinin de size eşlik etmesi gerekmektedirGerekli formu bu linkten bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Giriş ücretine; festival süresince kendi çadırınız ile konaklama,  24 saat çalışma mekanlarını kullanma, tüm workshoplara katılım ve gösteriler dahildir!!!

paralar yakında- 1.jpg