Karavanla gelecek olan katılımcılar!

Karavan sahiplerine bu yıl için önemli bir duyurumuz var!

 

Festival alanında geçen yıl yapılan düzenlemeler sonucunda yepyeni kamp alanları açıldı. Bu yeni alanlar arasında karavanlar için özel olarak hazırlanmış karavan tesisi yer alıyor. Karavanları ile gelecekler önceden jfestinfo@gmail.com adresine bilgilendirme maili atarak limitli sayıdaki bu karavan alanına rezervasyonlarını yapabilirler.

Karavanınız ile festivale katılım sağlamanın ücreti 800 TL'dir.

 

 

-Sıkça Sorulan Sorular-

-Karavan ücretine neler dahildir (800 TL)?

800 TL olan karavanınız ile katılım ücretine sadece karavan alanı tesislerinin ve kamp alanı tesislerinin (su, atık su, elektrik, kamp alanına çadır kurma ve ortak kamp mutfak köşesini kullanma) kullanımı dahildir. Bu ücrete katılımcıların festival katılım ücreti dahil değildir.

 

 

-Karavan imkanlarından (su, elektrik, boşaltma vb.) yararlanmak istemiyorum. Yine de karavan ücretini ödemem gerekiyor mu yoksa indirim var mı?

Festival ücretlerinde indirim yapılmamaktadır. Karavan ile katılım ücreti sabit olup, dilerseniz karavan ihtiyaçlarınız için hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. (Kullanmak katılımcının tercihine bırakılmıştır.

-Karavanımla gelmeden önce rezervasyon yapmadım/yapamadım. Kapıda kayıt yaparak ve ücretini ödeyerek giriş yapabilir miyim?

Karavan alanı sınırlı olduğu için ilave yer açılmayacaktır. Girişte bir sorun yaşamamanız için gelmeden önce rezervasyonunuzu yaptırmanızı önemle rica ederiz. 

 

-Karavan alanına park etmeyeceğim. Aracım otoparkta kalabilir. Yine de karavan ile katılım ücreti ödemek zorunda mıyım?

Geçmiş yıllardan edindiğimiz tecrübe ile bu yıl otopark alanlarını daha rahat kullanabilmek için girişteki otoparka karavanlar park edilemeyecek.

Karavanınızla festivale katılmak istemiyorsanız, karavanlarınızı yakın yerleşim bölgeleri veya yakın ilçelere park edebilirsiniz.

 

-Karavanımda bir evcil hayvanım var ve ihtiyaçları için onu serin bir yere park etmem gerekiyor. Bölgede yardım alabilir miyim?
Ne yazık ki. Öncelikle Türkiye Jonglörlük Festivali'nin yapıldığı Sundance arazisinde yıl boyunca araziyi korumakla görevli diğer köpeklerin bulunması, katılımcıların festival süresince evcil hayvanlarıyla ilgili sorun yaşamaları ve sonrasında rahatsızlıkları gibi nedenlerle festival (araziyi korumamak, kaçmak, diğer köpeklerle kavga etmek veya diğer köpeklerden korkmak, korku ve kızgınlık gibi huy değiştirme vb.).

 

Evcil hayvanlarınızı (kedi, köpek, tavuk vb.) hiçbir şekilde kamp alanına getiremeyeceğiniz için üzgünüz. Dolayısıyla karavanda olmaları da bu durumu değiştirmeyecektir. (Ayrıca Antalya'nın 45 derece sıcağında evcil hayvanlarınızı karavanda bırakmayacağınızı düşünüyor ve buna izin vermeyeceğimizi bildiriyoruz.)

-Yakınlarda karavan ve çadır yerleri var mı? Çadırımızı karavanımızın yanına koyabilir miyiz?

Evet bu yıl karavan alanları çadır alanına dahil edildi ve geniş bir kamp alanı oluşturuldu.

 

-Karavan ve kamp alanları festival etkinlik alanına uzak mı? Ya da duşlara ve tuvaletlere?

Hayır, geçmiş yıllara göre daha yakın olduğunu bile söyleyebiliriz.


Eğer sorularınıza cevap bulamadığınızı düşünüyorsanız karavanla konaklama hakkında bize e-posta gönderebilirsiniz.

Festivalde görüşmek dileğiyle!!!