Festivaldeki etkinlikleri yapmak ısteyen katılımcılara/gruplara AÇIK ÇAĞRI!

Festival organizasyon grubundan herkese merhabalar!!
 

Festival yaklaşırken ön hazırlık gerektiren dekor, etkinlik organizasyonları vb gibi konuları konuşmak için ön toplantı düzenliyoruz. Festivale destek vermek, sadece festival organizasyonunun nasıl yapıldığını görmek ve bazı konularda sorumluluk almak isteyebilecek olan herkesi 31 Ağustos öğlen 14.00-17.00 arası festival toplantısı için Kadıköy Hasanpaşa’da bulunan Çadır Sirk Stüdyosu’na davet ediyoruz. Sonrasında after-party çevirmeleri için Moda Sahil’e gideceğiz. :)

Bunun dışında bu sene festival esnasındaki bazı etkinlikleri yapmak isteyebilecek kişilere/gruplara AÇIK ÇAĞRI! Aşağıda ismi ve günü belirtilen etkinliklerin bu seneki koordinasyonunu ve düzenlemesini yapmak isteyen herkesin bizimle en kısa zamanda jfestinfo@gmail.com mail adresinden iletişime geçmelerini rica ediyoruz. (Toplantıya gelemeyecek olsanız bile etkinlik sorumluluğu alabilirsiniz. Merak etmeyin ihtiyaç duyacağınız her anda ve tüm sorularınızda yanınızdayız.) :D

*Festival, etkinlik sorumluluğu alanlar için yalnızca ücretsiz yemek kartı hediye etmektedir. (Kart sayısı etkinlik başına değişkenlik göstermektedir.)
* Ses, ışık sistemi, dekor gibi teknik gereksinimler için önden belirtildiği takdirde festival yardımcı olacaktır.

-Renegade/ 26 Eylül Perşembe gecesi 00.00
-Non-juggling Games/ 23 Eylül Pazartesi 23.00
-Ateş Gecesi/ 27 Eylül Cuma 22.30
-Çocuk Alanı/ Festival boyunca (2 saat gündüz-2 saat akşamüstü olmak üzere her gün toplam 4 saat)

Son olarak bu seneki konsepti “GÖKYÜZÜ” olarak değiştirdiğimizi duyurmak isteriz. Dekor veya aklınızda ön hazırlık gerektirebilecek planlamalarınız için hepinizi toplantıya bekliyoruz.

****Toplantıya gelecek olanlar, tam sayıyı görebilmemiz için lütfen bize jfestinfo@gmail.com'dan mail atınız.

Öptük 😊