Gösteriler

Festivaldeki tüm gösteriler katılımcıların katkısı ile gerçekleşmektedir. Bu gösteriler için önceden sanatçılar ile herhangi bir anlaşma yapmamaktayız. Yani festivaldeki tüm gösterilerde, kimin sahne alacağı hepimiz için her yıl bir süpriz.

 

J fest'e katılımcı olarak gelen, ve sahneleyecek büyük yada küçük performansı olan herkes, festivalin farklı sahnelerinde yer alabilir. Hatta genel program dışında bir gün istedikleri mekanda gösteri yapabilirler. Bunun için yalnızca bu etkinliği workshop panosunda duyurmaları ve gerekli altyapı desteği için festival giriş kapısına bildirmeleri yeterli olacaktır.

 

Ayrıca Gala gecesinde gösteri yapmak isteyenler, bizimle öncedende iletişime geçebilir. Gala gecesi dahil olmak üzere festivaldeki tüm gösteriler açık sahne presibi ile oluşmaktadır.

parade show
parade show

press to zoom

press to zoom

press to zoom
parade show
parade show

press to zoom
1/9

Public Show

Bu yıl da Kemer'de yapılacak kortejin sonunda, Kemer saat kulesi meydanında, halka açık bir gösteri yapacağız. Eğer kortej sonunda yapmak istediğiniz bir gösteriniz varsa, festivalin ilk günlerinde yada şimdiden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ateş gecesi

Ateş gecesi, ateş ile oynamak isteyen herkese açık. Yani ateşli malzemelerinizi yanınıza almayı unutmayın. Festivalin bu gece için bir sürü parafini olacak, size oynamak, dans etmek ve iyi vakit geçirmek kalıyor.

Bu gece için bir gösteriniz varsa yada ateş gecesi için müzik yapmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Açık Sahne- Gala show

Gala gecesi her yıl festivalin son gecesi büyük çadırda gerçekleşir. Bu geceye özel sahne,ışık ve ses sistemi kuruluyor. Göstermek istediğiniz, küçük ya da büyük gösterileriniz, performanslarınız varsa, festivalden önce yada festivalin ilk günlerinde festival organizasyon ekibine kendiniz tanıtın. Yada şimdiden  jfestinfo@gmail.com’a mail atarak bizimle iletişime geçin.