Sıkça Duyduğumuz Sorular:

 
Hava yüzmek için uygun mu?

Gün boyunca hava güneşli ve sıcaktır. Denize girmek için idealdir. Ancak gün batımından sonra hava oldukça soğur. Bu yüzden gelirken yanınızda sıcak kıyafetler ve iyi bir uyku tulumu getirmeyi unutmayın.

 
Çadırım yok.. Sundance camp veya j-fest bu konuda yardımcı olabilir mi?

Maalesef Festival veya Sundance camp çadır tedarik edemiyor ve festival alanı içerisinde çadır veya çadır malzemeleri satan bir dükkan da bulunmamakta. Gelirken çadırınızı yanınıza almayı veya Antalya'dan tedarik etmeyi unutmayınız.

 
Küçük çocuğumla gelebilir miyim?

Elbette gelebilirsiniz. Ancak lütfen gelmeden önce 16 yaş altı katılımcılar için olan formu doldurmayı ve yanınızda getirmeyi unutmayınız

 
Kampvanlar ve karavanlar için alan var mı?

Mobil evleriniz için, yerimiz hazır. Önceden bize mail atarak sınırlı sayıdaki karavan kampı yerlerinden  ayırabilirsiniz. 

 
Kampta ateş yakmaya izin var mı?

Ofis ile restoran arasındaki açık alan ve barın yanındaki alan, ateş alanımızdır. Bu iki alan dışında, kamp alanı içerisinde ATEŞ YAKMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
Ancak yemeklerinizi yanınızda getireceğiniz veya Tekirova'dan tedarik edebileceğiniz tüplerde pişirerek yapabilirsiniz.

 
18 yaş altındayım. J-fest'e katılabilir miyim?

Evet . Eğer 16 veya 17 yaş arasında iseniz yanınızda ebeveyn onay formunu getirmeniz gerekmektedir.

Eğer 16 yaşından küçükseniz ebeveyn onay formu yanı sıra sorumluluğunuzu alacak bir yetişkinin de size eşlik etmesi gerekmektedir.

 

J-Fest alanında internet erişimi olacak mı?

Priz ve internet erişimi Sundance camp'a ait restoranda mevcut olup alan içerisinde wi-fi  bulunmaktadır.

 
Sevgili köpeğimi, kedimi de getirebilir miyim?

Festival alanı Sundance'te yıllardır süregelen kendine özgü bir ekosistem oluştuğundan dolayı, etrafta kendi kendine dolaşan ördek, at veya köpekler görebilirsiniz. Hayvanlar arası gerginlik çıkmaması için, maalesef evcil hayvanlarınızı kabul edemiyoruz. Lütfen bu konuda ısrar etmeyin. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

 
Vejeteryanım / veganım. Sundance camp alanı içerisinde restoranda veya civarda vejeteryanlar / veganlar için yiyecek mevcut mudur?

Vejeteryanlık / veganlık Türkiye'de ismen yaygın olmamasına rağmen, Türkiye sebze yemekleriyle de ünlüdür. Bu yüzden, restoranda et içerikli yemekler dışında yemekler de mevcuttur.
Ancak vegan iseniz daha dikkatli davranmanız gerekmektedir. Gene restoran çalışanlarına sorarak öğrenebilir veya alışverişinizi en yakın marketten yapabilirsiniz.

 
Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarımızı nasıl karşılarız?

İster Sundance Camp mutfağından 3 öğün çıkan yemeklerden alabilir, veya kampa yarım saat uzaklıkta Tekirova'dan alışveriş yapıp kendi yemeğinizi yapabilirsiniz.

 
Festivalde herhangi bir yaş veya meslek (örn: öğrenci) indirimi var mı? Ya da erken kayıt indirimi?

16 ve 18 yaş altı katılımcılar için indirim veya 16 yaş altı katılımcılar için ücretsiz giriş mevcuttur, ancak başka hiçbir indirimimiz maalesef söz konusu değildir!
daha fazla bilgi için lütfen Giriş Ücretleri bölümüne göz atınız.

 
Festival ücretinin dışında konaklama için herhangi bir ücret ödenmesi gerekiyor mu?

Eğer çadırınızla geliyor iseniz festival ücreti dışında konaklama için ödeme yapılmıyor. Ağaç ev veya bungalowlarda kalmak isterseniz, önceden festival mekanı Sundance Camp ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.