Ulaşım

J-fest

Sundance Camp
Fasalis Cad. 1015 sk. no:62 Tekirova

Kemer -Antalya

TURKEY

Tel: 0242 2821 41 65

 

Nasıl Gidilir?

Sundance Camp’a uçak, araba, otobüs ve özel araç seçenekleriyle, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Havayolu

Türkiye’nin ve Dünya’nın pekçok yerinden Antalya’ya doğrudan uçak mevcut.

 • Türk Hava Yolları

 • Anadolu Jet

 • Pegasus Airlines

 • Onur Air

 • Sunexpress

Şehrin 10 km doğusunda yer alan havaalanı ve Sundance Camp arası mesafe yaklaşık 70 km.

 

 

Havaalanından J-fest’e ulaşmak için:

Özel araçla ile;

Bu en hızlı ulaşım seçeneğidir. Havalimanından özel araçla yaklaşık 1 saat 15 dk. kampa varabilirsiniz.  Fiyat bilgileri ve araç talebiniz için lütfen Sundance Camp’ı arayın ve uçuş bilgilerinizi bildirin. Sundance Camp

Tel no: 0 242 821 41 65

 

Toplu taşıma ile; 

İlk olarak Havalimanından başlayan ve 50 dakikada ANTALYA OTOGAR durağına varan metro/tramvay seçeneğini kullanabilirsiniz. (Antalya kart veya bilete ihtiyacınız yok, dokunmatik bir kredi kartı da, turnikelerde geçmektedir.)

Metro Saatlerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Metro ücreti 2,5 TL'dir.

İkinci seçenek olarak Havalimanından Havaş Otobüslerine binip 5M Migros durağında inebilirsiniz. Birkaç dakika yürüme mesafesindeki AQUARIUM'un yanındaki otobüs durağından kumluca veya çiçektur otobüslerine binebilirsiniz. Bu seçenekle ulaşım yaklaşık 2,5 saat sürmektedir.

 

Bu otobüs gece 01.15'te, 03.45'te, 06.00'da, daha sonra her yarım saatte bir (saat başları ve buçukta) havalimanı iç hatlar çıkış kapısının önünden kalmaktadır.

 

Terminal 2 , dış hatlardan da yolcu alarak otogara varmaktadır.

Otogardan Tekirova minibüslerine binerek, Tekirova girişinden hemen önceki Petrol Ofisin orada inebilir ve yaklaşık yarım saat kadar daha yürüyerek J-Fest Sundance alanına ulaşabilirsiniz.

Ya da Tekirova girişindeki Milennium Market’in önünde inebilirsiniz, ve yine oradan yarım saatte Sundance’e yürüyebilirsiniz.  Bu yolculuk toplam 18 TL civarında tutmaktadır.

 

 

 

Taksi

Festival alanına otogar yada havalimanından taksi ile gelmek isterseniz, taksicilerle konuşup fiyat belirleyebilirsiniz. Ancak unutmayın Antalya’da taksiler diğer şehirlere nazaran biraz daha pahalıdır ve gündüz /gece tarifesi (bilmeyenler için gece tarifesi gündüzden daha da pahalıdır) olacak şekilde iki ayrı tarife açtıklarını da hatırlatalım. Taksiye binmeden önce mutlaka taksiciye gideceğiniz yolun yaklaşık ne kadar tutacağını sorun.

 

Otostop /Yürüyerek

 Kumluca- Kemer otoyolu üzerinde ilerlerken, Phaselis kavşağından sonraki Petrol Ofis istasyonu kamp alanına en kolay yürüme rotası buradan itibaren başlamaktadır. Eğer Tekirova'nın içinden geliyorsanız Milenium Marketin hemen karşısında yokuş yukarı giden taşlı yoldan yukarı yürümeye başlayabilirsiniz. İşaretleri ve tabelaları takip etmeniz yeterli olacaktır

Önemli: Türkiye’de otostop yaparken Avrupa’ya göre daha dikkatli davranmanız gerektiğini unutmayın!

 

Otobüs

Antalya’ya Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinden doğrudan otobüs bulunmaktadır. Otobüsle Antalya otogara ya da Kemer otogara kadar gelmek mümkün.

 

KEMER OTOGARINDAN, 

Otobüsden indikten sonra, Kemer otogardan kalkan Kemer/Tekirova minibüsleri ile Tekirova'ya gelebilirsiniz. Tekirova'ya varış minibüs ile 30 dk. sürecektir. Minibüsten, Tekirova girişindeki Millenium Market'de inerseniz, yaklaşık 2,5 km uzaklıktayız demektir. Yürüyerek veya taksiyle Sundance’e ulaşabilirsiniz. 

Otobüsden indikten sonra taksilerle uğraşmak veya minibüse binmek istemezseniz, otogardan Sundance Kamp’ın ayarlayacağı özel araç ile de alana ulaşabilirsiniz.

Tel no: 0 242 821 41 65

 

ANTALYA OTOGARINDAN,

Otobüsten indikten sonra, Antalya Otogardan kalkan Tekirova minibüsleri ile Tekirova'ya gelebilirsiniz. Tekirova'ya varış minibüs ile yaklaşık 2 saat sürecektir. Minibüsten, Tekirova girişinden hemen önceki Petrol Ofisin orada inebilir ve yaklaşık 30 dk kadar daha yürüyerek J-Fest Sundance alanına ulaşabilirsiniz. 

Otobüsden indikten sonra taksilerle uğraşmak veya minibüse binmek istemezseniz, otogardan Sundance Kamp’ın ayarlayacağı özel araç ile de alana ulaşabilirsiniz.

Tel no: 0 242 821 41 65

Kemere gelen bazı otobüs firmaları;

Araba

Burdur girişinden girerseniz;

Önce Kepez‘den geçeceksiniz. Antalya yoluna devam etmek için yokuş aşağı inen bir yol bulunmakta. Dümdüz otoyoldan Antalya merkeze kadar devam edin. Sağ tarafta otoyol ve Akdeniz üniversitesini geçin dümdüz devam edin. Buradan tünele geleceksiniz. Tüneli geçtikten sonra sağda 5M Migros‘u görene dek devam edin (etrafında Lunapark var). 5M Migros‘dan sağa doğru olan Kemer sapağından dönün, Kemer‘e kadar dümdüz gelin.

Kemer‘e ulaştıktan sonra, yolunuzdan sapmadan devam edin, az kaldı. sırasıyla;

Solda Çamyuva, sağda Teleferik girişi, solda Fasalis antik şehir girişini geçeceksiniz. Az ilerde solda Petrol Ofis benzin istasyonunu göreceksiniz, sonrasındaki ilk ışıklar Tekirova girişi. Tekirova’ya sapın ve buradan itibaren J-fest tabelalarını göreceksiniz.J-Fest tabelalarını takip ederek festivale ulaşabilirsiniz. Sundance’e hoşgeldiniz.

 

Mesafeler

Aşağıda çeşitli illerden Antalyaya uzaklık mesafeleri yer almakta;

 • Istanbul – Antalya – 724 kms

 • Izmir – Antalya – 445 kms

 • Ankara – Antalya – 545 kms

başka şehirleden gelecekseniz aşağıdaki karayolu bağlantıları size yardımcı olabilir.

 • E87 D-350 (Antalya — ızmir karayolu)

 • D-400 (Kemer — Antalya — Alanya karayolu)

 • D-645 (Batı çevre yolu)

 • D-650 (Antalya — Afyonkarahisar karayolu)

 • D-685 (Antalya — Isparta karayolu)

 

Özel Araç

Taksilerle uğraşmak veya minibüse binmek istemezseniz, Sundance Kamp’ın ayarlayacağı özel araç ile de alana ulaşabilirsiniz.

Havalimanında özel araçla kampa varmak istiyorsanız, lütfen Sundance Camp’ı arayın ve uçuş bilgilerinizi bildirin.

Sundance Camp Tel no: 0 242 821 41 65